Мощна експлозия избухна в склад близо до английския град Бристъл. Съобщава се за множество жертви. На място са пристигнали пожарникари, полиция и парамедици, предаде БНР.
Очевидци разказват, че са чули силен взрив, който е разтърсил сградите в района и на място са пристигнали около 10 линейки.
Има много ранени или загинали при взрив в склад близо до английския град Бристъл, съобщи Пи Ей Медия, като цитира пожарната и спасителната служба на Ейвън, предаде "Ройтерс".
Преди това пожарната служба заяви в "Туитър", че е реагирала на инцидент, след като е била повикана заради голяма експлозия в Ейвънмут, Югозападна Англия. Службата каза, че са били изпратени и екипи на полицията и спешна помощ.
19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
4 убити и един в критично състояние казаха бритките.
темп. 14 °
вятър. 6.17 м/с
темп. 11.8 °
вятър. 3.09 м/с
темп. 5.82 °
вятър. 2.06 м/с
бТВ Синема 31 януари 21:00ч.
Режисьор: Сам Тейлър-Джонсън
В ролите: Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Ел, Люк Граймс
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.