10.12.2018 15:12

Ваня Стамболова отива на полуфинал във Фермата

Видян 1274 пъти | Коментари 0

Европейската шампионка по лека атлетика Ваня Стамболова триумфира в последния елиминационен дуел във Фермата: Съединение, като спечели три от общо четирите битки срещу една от най-силните жени в стопанството – Милена Зарева. Така 34-годишната лекоатлетката си осигури място на полуфинална в шоуто и направи сериозна крачка към осъществяване на обещанието, с което започна участието си –да стигне до финала и да стане първата жена-победител в историята на Фермата. За 43-годишната лесовъдка от Кюстендил - Милена това бе първо излизане на арената за дуели, но силните болки, които изпитваше в ръцете, я оставиха извън надпреварата за голямата награда от 100 000 лева дни преди големия финал на 16 декември.От вчера в  стопанството вече няма да има лидер на групата и ратаи, а извънредните събития, които предстоят ще доведат до отпадането на трима от останалите общо седем участници.В края на седмицата ще станат ясни и имената на четиримата финалисти.