20.12.2017 09:30

Сити е на полуфинал след дузпи

Видян 1158 пъти | Коментари 0

Манчестър Сити се класира за полуфиналите в турнира за Купата на лигата в Англия след победа с дузпи над Лестър като гост. Срещата завърши 1:1 в редовното време след късна дузпа за домакините. В 26-ата минута Бернардо Силва откри резултата за Сити, а в шестата минута на продължението реферът прати  срещата в продължения след много пресилена дузпа. В допълнителните 30 минути резултатът не се промени и се стигна до изпълнение на дузпи.

Звездите на Лестър Рияд Марез и Джейми Варди пропуснаха и Сити се класира на полуфинал.

В другия четвъртфинал Арсенал победи Уест Хем с 1:0.