20.09.2017 09:33

Левски продължава за Купата

Видян 1368 пъти | Коментари 0

"Левски" се измъчи, но се класира за осминафиналите на Купата на България. "Сините" победиха с 1:0 втородивизионния "Ботев" Гълъбово след продължения. Единственото попадение вкара Антонио Вутов в 111-ата минута след подаване на Серджиу Буш.

Отборът от Втора лига почти не даде възможност на далече по-именития си отбор да създава напрежение пред вратата на Марин Орлинов, а до 80-ата минута "сините" нямаха реален опасен удар.

След началото на продълженията "Левски" започна да стреля по-често, като няколко пъти удари на Вутов минаха покрай вратата на домакините. "Ботев" също имаше едно положение, но шутът на Димитър Коларов мина над гредата.

Антонио Вутов все пак вкара в 111-ата минута, след като се промуши между двама бранители на втородивизионния тим, получи топката от Буш и я прати зад стража Орлинов.