04.05.2017 10:00

Ювентус с голяма крачка към финала в Кардиф

Видян 1006 пъти | Коментари 0

Ювентус направи огромна крачка към класиране на финал в Шампионската лига. Шампионът на Италия  надигра с 2:0 Монако в гостуването си на стадион Луи II и взе повече от добра преднина преди реванша в Торино. В герой за бианконерите се превърна нападателят Гонсало Игуаин, който вкара и двата гола за гостите. Той откри резултата в 29-ата минута, а след това добави и втори гол на сметката си в 59-ата минута. Отличен мач за пореден път изигра и вратарят на италианците Джанлуиджи Буфон, който спаси всичките възможности за гол на домакините.

По този начин Ювентус взе изключително комфортна преднина преди реванша в Торино, който е на 9 май.

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...