19.04.2017 15:38

Роналдо и съдията елиминираха Байерн

Видян 1121 пъти | Коментари 0

С позорна съдийска грешка Реал Мадрид успя да отстрани Байерн Мюнхен в среща реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига. Защитаващият трофея си мадридски колос спечели мегасблъсъка на Бернабеу с 4:2 след продължения.

Баварците направиха много силен мач и победиха 2:1 в редовното време, но в добавения половин час бяха брутално ощетени от унгарската съдийска бригада, начело с Виктор Касай.

Кристиано Роналдо изравни 2:2 от метър засада, която остана незабелязана от реферите и даде начало на скандалния обрат за мадридчани. До края на 120-те минути Роналдо оформи хеттрик, а Марко Асенсио заби четвърти гол във вратата на отчаяните баварци.

В добавка към нередовния гол за Реал Касай изгони доста пресилено Видал от Байерн малко преди края на редовното време. Чилиецът получи втори жълт картон, въпреки че при шпагата си в краката на Асенсио успя да избие топката.

Иначе смелите баварци успяха да се наложат в 90-те минути след гол от дузпа на Левандовски и автогол на капитана на Реал Серхио Рамос.

В крайна сметка Роналдо и съдията Касай нокаутираха Байерн и така Реал продължава защитата на титлата си в Шампионската лига.

В другата четвъртфинална среща шампионът на Англия Лестър завърши наравно 1:1 с Атлетико-Мадрид. По този начин мадридският гранд продължава напред в турнира с общ резултат 2:1.

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.