09.02.2016 16:22

Изтеглиха жребия за баскетболната купа

Видян 1045 пъти | Коментари 0
     Днес бе теглен жребият за Купата на България по баскетбол. Носителят на трофея Черно море Порт Варна ще се изправи срещу втория във временното класиране на НБЛ – Балкан (Ботевград) в четвъртфиналите на турнира. Любопитен факт е, че миналата година тези два отбора отново се срещнаха на тази фаза, като победител тогава бе Черно море. Лидерът в родното първенство и актуален шампион Лукойл Академик пък се падна срещу младия отбор на Левски 2014. Останалите четвъртфинални сблъсъци предопределиха Рилски спортист да се изправи срещу Ямбол, а Берое да излезе срещу Спартак (Плевен). Финалната осмица за Купата на България ще се проведе между 18 и 21 февруари в Арена Ботевград.

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.