16.11.2015 10:05

Сър Алекс се завърна с победа на Олд Трафорд в благотворителен мач

Видян 1310 пъти | Коментари 0

Легендарният мениджър на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън и една от най-големите звезди на червените дяволи в съвременната история на клуба Дейвид Бекъм се завърнаха на Олд Трафорд с победа, след като техният тим на Великобритания и Ейре победи с 3:1 Останалия свят с треньор Карло Анчелоти в благотворителен мач за УНИЦЕФ.

Освен Бекъм на терена личаха и други имена от дрийм тийма на Юнайтед от 1999 г. - Фил Невил, Ники Бът, Райън Гигс и Пол Скоулс. В отбора на Останалия свят бяха звездите от близкото минало - Роналдиньо, Луиш Фиго, Кафу, Парк Джи-Сун и Оле Гунар Солскяер. В последния момент участие отказаха Зинедин Зидан и Патрик Виейра, заради случилото се във Франция.

През първото полувреме арбитър бе Пиерлуиджи Колина, а през второто - Антъни Тейлър. Певицата Рита Ора пък забавляваше публиката на полувремето на мача. Резултатът 3:1 бе оформен от Пол Скоулс и Майкъл Оуен на два пъти за Кралството, както и от Дуайт Йорк за Останалия свят.

В последните минути на срещата феновете на Олд Трафорд видяха забележителна смяна. Алекс Фъргюсън извади Бекъм от играта, за да включи в игра синът му. Бащата Дейвид бе заменен от сина си Бруклин, като 16-годишният младок също носеше екип с емблематичния №7 на гърба си.

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?