06.11.2015 10:22

Тудор: ПАОК заслужаваше минимум равенство в Русия

Видян 1199 пъти | Коментари 0

ПАОК заслужаваше минимум равенство в мача с Краснодар от Лига Европа, заяви треньорът на гръцкия тим Игор Тудор. Без контузения Димитър Бербатов ПАОК загуби с 1:2 в срещата от четвъртия кръг на група „C” и намали сериозно шансовете си за продължаване в следващата фаза на елиминациите. Бразилецът Ари (33) даде преднина на домакините, а след почивката бившият футболист на „Левски” Жоазиньо (67-дузпа) удвои аванса на руския тим. В последните секунди обаче словакът Роберт Мак (90+1) оформи крайния резултат.

Никаква тактика не може да помогне, ако с 6 човека в защита допускаме голова атака, в която действат трима футболисти на Краснодар", обобщи Тудор. Според него ПАОК се е старал да действа компактно в защита и бързо да преминава от отбрана в атака. "Именно така отбелязахме единствения си гол в двубоя. Жалко, че той не реши нищо. Няма да се отчайваме. Все още имаме шанс да излезем от групата и ще се постараем да спечелим максимум точки в оставащите две срещи", допълни треньорът. Гари Родригес, бивш играч на Левски, отбеляза, че голови моменти е имало и пред двете врати, но Краснодар по-добре е използвал своите възможности. В другия двубой от група С Борусия Дортмунд разгроми с 4:0 азербайджанския Габала и се класира за плейофите предсрочно.

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?