12.01.2009 17:46

Феновете на Юнайтед в екстаз от играта на Бербо

Видян 1967 пъти | Коментари 0

Привържениците на Манчестър Юнайтед избраха Димитър Бербатов за ''Играч №'' в мегадербито с Челси, завършило 3:0 за „червените дяволи“. Феновете на английския шампион бяха хвърлени в истински екстаз от представянето на българина, който отбеляза гол с шут от въздуха и подаде за друг. ''Бербатов бе една стъпка пред всички, той ще ни донесе отново титлата. Неговите отигравания бяха прецизни и точни, без него трудно щяхме да победим Челси'', тръбят феновете в Манчестър. Другите попадения за успеха нанизаха Видич и Рууни, но Бербатов обра лаврите. В повечето спортни сайтове в Западна Европа оценката на българина неизменно варираше между осмица и деветка, а фенфорумите на тима бяха пълни с бляскави суперлативи за нападателя. В същото време наставникът на Челси Луиш Фелипе Сколари бе тъжен от тежката загуба. "Това 3:0 ни нанесе голямо поражение. Дойдохме тук, за да спечелим срещата и мислехме само за това. През първата част играхме добре и играта бе равностойна. Голът в края на полувремето промени всичко. През втората част оставихме много пространства в защита, а играчите на Юнайтед се възползваха майсторски от това", заяви горчиво Сколари.