11.12.2008 17:21

Левски се изгаври с румънския Динамо

Видян 1847 пъти | Коментари 0

Отборът на Левски записа втора победа в Група "В" на Балканската лига, налагайки се с категоричното със 102:73 над Динамо (Букурещ) в столичната зала "Христо Ботев". След този успех играчите на Тити Папазов събираха актив от 2 победи и 3 поражения, който им помогна да окупират третото място в тази група. Жестока загуба за ''Карпатските вълци'', ги прати на дъното, докато лидер в групата продължава да е Рилски спортист (Самоков).
Маркъс Хол бе най-резултатен за Левски с 26 точки и 4 борби. Асен Великов се отличи с 20 точки плюс 6 борби, а Николай Върбанов и Цветелин Иванов добавиха по 14 точки за успеха на ''сините''.  Румънската звезда на гостите Виорел Мокану постигна 22 точки и 10 борби. Като цяло играчите на Левски доминираха над съперниците си, като повеждаха със 17:7, а дори и успяха да съхранят аванса си до 23:14 след 10 минути игра. До почивката Левски продължи да мачка румънските си гости. На полувремето разликата беше 20 точки - 46:26. През втората половина на баскетболната битка не последваха никакви сериозни изненади. Така се стигна до разгромното 102:73.

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.