28.01.2013 10:56

Сър Алекс унижи Бербатов на Олд Трафорд

Видян 2335 пъти | Коментари 0

Димитър Бербатов се завърна за първи път на митичния „Олд Трафорд", след като напусна Манчестър Юнайтед, но новият му тим Фулъм бе разгромен от червените дяволи с 1-4 в турнира за купата на футболната асоциация. Бербатов бе на терена през всичките 90 минути, но той и неговите съотборници не успяха да сторят нищо, с което да се запомни. Мачът започна лошо за Фулъм и още във 2-та минута те бяха наказани с дузпа за игра с ръка на Арън Хюз и Раян Гигс я превърна в гол. До почивката Юнайтед пропуснаха още няколко положения, а веднага след нея удар на Бербатов бе блокиран от Патрис Евра. Червените решиха бързо мача в началото на втората част. Уейн Рууни направи 2-0 в 50-тата минута, а две по-късно асистира на Хавиер Ернандес за третия гол. Мексиканецът вкара второто си попадение в 66-тата минута с помощта на рикошет в крака на Хюз. До края на мача Фулъм все пак успя да стигне до почетно попадение дело на Хяз с глава сред изпълнение на ъглов удар.

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!