29.09.2010 10:08

Шест отбора с по шест точки в Шампионската лига

Видян 1330 пъти | Коментари 0

Шест отбора продължават с пълен актив от 6 точки в най-престижния европейски турнир - Шампионската лига.

Спартак Москва, Челси, Арсенал, Шахтьор Донецк, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен записаха втори победи, докато Рома регистрира първия си успех. В група F Спартак Москва записа класическа победа над Жилина с 3:0, като две попадения реализира Ари и едно Ибсон. Голове през първата част на Джон Тери и Никола Анелка от дузпа осигуриха победата на Челси с 2:0 над Олимпик Марсилия на Стамфорд Бридж.  В група Н Арсенал продължава с пълен актив и впечатляваща голова разлика 9:1, след като удари Партизан в Белград с 3:1. Шахтьор също има максималния брой точки след 3:0 срещу Брага като гост. Байерн се измъчи в Базел, но в крайна сметка стигна до победата срещу швейцарците с гол на Бастиан Швайнщайгер в предпоследната минута. Тимът на Рома успя да надвие Рома у дома с 2:1 с голове през второто полувреме. Шестият отбор с 6 точки е Реал Мадрид, победил Оксер с 1:0 навън с гол на резервата Анхел ди Мария в 81-ата минута. В другия мач от тази група G Милан завърши наравно 1:1 с Аякс в Амстердам.

"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма