08.04.2010 18:19

Байерн разплака Юнайтед

Видян 1632 пъти | Коментари 0

Байерн уби  мечтата на Димитър Бербатов да стигне най-сетне до трофея в Шампионската лига. Финалистът в миналогодишното  издание Манчестър Юнайтед изживя истински кошмар в четвъртфинален мач реванш на своя Театър на мечтите - победа с 3:2, но елиминиране след 1:2 в Мюнхен преди седмица. Алекс Фъргюсън изигра перфектен психологически ход с пускането като титуляр на Уейн Рууни. Дарън Гибсън в 3-ата минута и Луиш Нани в 7-ата поведоха разярените червени дяволи към полуфиналите. В 41-ата минута португалецът Нани вкара втория си гол в срещата и трети за Юнайтед. Англичаните играеха като обезумели и не даваха никакви шансове баварската машина да започне да работи. Началната искра даде Ивица Олич в 43-ата минута за 3:1. Обратът дойде в началото на второто полувреме, след фаул на Рафаел, за който бе изгонен. Байерн се възползва от предоставения шанс чрез Робен, който вкара феноменален гол от воле. Така баварците взеха реванш за загубата на финала през 1999 г. и отстраниха Юнайтед. В другия мач Бордо победи Лион с 1:0, но това не беше достатъчно благодарение на успеха на гостите с 3:1 в първия мач. Така Олимпик продължава напред в турнира за пръв път в историята си.

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.