23.10.2009 18:24

Берое и Монтана откриха десетия кръг с нулево равенство

Видян 1128 пъти | Коментари 0

Берое и Монтана завършиха 0:0 в първия мач от десетия кръг на "А" група, игран на стадион "Берое" в Стара Загора. И двата тима имаха своите възможности за попадение, които обаче не оползотвориха, пише агенция БГНЕС. В 9-та минута след центриране на Слави Жеков във вратарското поле на Монтана, стражът на гостите Цанков не позволи на Захари Димитров да го затрудни. В 25-та минута футболистът на Минтана Сезар засече центриране в наказателното поле, но вратаря Пейков опази вратата си. В 34-та минута Едуардо опита да отбележи, но Пейков отново бе най-съобразителен и предотврати гол във вратата си. В 54-та минута Петър Димитров не успя да засече центриране на Писаров, тъй като вратарят на Монтана боксира. В 69-та Едуардо можеше да отбележи във вратата на Берое, но и той нямаше късмет при завършващия удар. След нулевото равенство остана на пето място с 16 точки, а Монтана се изкачи на девето с 11 точки.

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.