24.11.2021 15:43

Барселона усложни задачата си, Челси разгроми Ювентус

Видян 1210 пъти | Коментари 0

Барселона завърши 0:0 с Бенфика като домакин в мач от група Е на Шампионската лига. Каталунците така и не успяха да се справят със защитата на португалския тим, а в края на мача можеха и да загубят.

Барселона е на второ място в групата със 7 точки, но води само с две пред Бенфика. В последния кръг каталунците гостуват на лидера Байерн в Мюнхен, а португалският тим приема Динамо (Киев).

В група H Челси разгроми с 4:0 Ювентус и нанесе най-тежкото поражение на италианския тим от 2004 г. насам. Трево Чалоба преди почивката и Рийс Джеймс, Калъм Хъдсън-Одой и Тимо Вернер през второто полувреме вкараха головете за успеха на сините.

Челси доминираше напълно в мача и можеше да спечели с още по-голяма разлика. С успеха сините събраха 12 точки, колкото има и Ювентус, но излязоха начело в групата, тъй като имат предимство в преките двубои. И двата тима продължават на осминафиналите.

Манчестър Юнайтед победи с 2:0 Виляреал като гост в мач от група F и си осигури място на осминафиналите в Шампионската лига. Това беше първи мач за тима след уволнението на Оле Гунар Солскяер. Кристиано Роналдо и Джейдън Санчо вкараха головете за гостите.

Юнайтед беше воден от временния треньор Майкъл Карик. Той пусна като титуляри част от играчите, които не получаваха много шансове при Солскяер като Дони ван де Беек, Джейдън Санчо и Антони Марсиал.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!