03.10.2008 10:08

Мартин Петров игра при победа на Сити в евротурнирите

Видян 1086 пъти | Коментари 0

Мартин Петров влезе като резерва на мястото на Робиньо и игра 20 минути при победата на Манчестър Сити с 2:1 срещу Омония на стадион "Сити ъф Манчестър". Тимът на българина спечели първата среща също с 2:1 и се класира за груповата фаза на Купата на УЕФА с общ резултат 4:2.
Мартин Петров замени звездата Робиньо в 70-ата минута и се отличи с няколко добри пробива, както и с три изстрела към вратата на противниковия тим. Головете за "гражданите" отбелязаха в началните минути на второто полувреме Елано (48`) и Райт-Филипс (55`). "Беше много важно за развитието на отбора да преминем в груповия етап на турнира и ние го направихме. Сега ни очакват много мачове в това съревнование и очаквам с нетърпение жребия. Надявам се той да е добър и мисля, че ще можем да достигнем последните етапи на турнира", каза мениджърът на Сити Марк Хюз.