24.05.2009 11:36

ЦСКА победи Локомотив София с 1:0

Видян 1540 пъти | Коментари 0

Отборът на ЦСКА победи Локомотив София с 1:0 в среща от 28-ия кръг на "А" група, която се игра на Националния стадион "Васил Левски", предаде БГНЕС.

"Червените" успяха да поведат в резултата в 6-та минута. Дормушали Саидхоиджа овладя топката и центрира, а Георги Марков отклони коженото кълбо в собствената си мрежа. Иван Пасков пък получи жълт картон в 33-та минута, а в 44-та минута бе изгонен за втори жълт картон заради нарушение в гръб срещу Руи Мигел.
Запалянко на ЦСКА, който седеше в Сектор "А" на Националния стадион "Васил Левски", удари с предмет Пасков по главата, докато той се прибираше в тунела минута преди края на полувремето. Защитникът побесня и тръгна на саморазправа с фена на "армейците", но бе издърпан от органите на реда, които влязоха в сектора на домакините и задържаха виновника за инцидента. В самия край на мача втори жълт и червен картон получи и бранителя на домакините Йордан Минев. Гостите се опитаха да изравнят до края на мача, но в крайна сметка шампионите победиха с 1:0 и вече имат актив от 65 точки.