28.10.2020 15:40

Краев пак падна в Шампионската лига

Видян 922 пъти | Коментари 0

Датският шампион Мидтиланд, в чийто редици се подвизава футболистът Божидар Краев допусна нова загуба в тазгодишното издание на Шампионската лига. Датчаните загубиха гостуването си на Ливърпул с 0:2, а този пък Краев игра цели 13 минути. Припомняме, че преди две седмици родният футболист нескромно заяви, че цяла България трябва да се гордее с него, защото представя страната ни в най-престижната клубна надпревара. В двубоя с Ливърпул Краев влезна като резерва при резултат 0:1 за мърсисайдци, но отново не направи нищо запомнящо се, а в самия край на срещата англичаните стигнаха и до втори гол в срещата. Другият мач от групата между Аталанта и Аякс завърши 2:2.  В група А Байерн победи трудно с 2:1 Локомотив Москва, а Атлетико Мадрид стигна до успех с 3:2 над Залцбург. В група B Шахтьор и Интер направиха 0:0, а срещата беше ръководена от българския съдия Георги Кабаков, който се справи много добре със задълженията си. В другата среща от тази група Борусия Мьонхенгладбах изпусна да победи 13-кратния първенец на Европа Реал Мадрид, след като водеше с 2:0 до 87-ата минута. В крайна сметка Белия балет стигна до равенството 2:2 след късни голове на Бензема и Каземиро. В група C Порто победи с 2:0 Аякс, а Манчестър Сити спечели гостуването си на Олимпик Марсилия с 2:0.