17.04.2009 19:10

Ботев взе трите точки при гостуването си на Беласица

Видян 1164 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

Отборът на Ботев Пловдив взе важни три точки в борбата си за оцеляване в "А" група, след като победи Беласица с 2:0 като гост в среща от 22-ия кръг на "А" група, предаде БГНЕС.

Николай Манчев откри резултата в полза на "канарчетата" в 17-та минута. Юношата на Марица се възползва от грешка на бранител на петричани и с топовен шут прати кълбото в мрежата на Беласица за 0:1. Точка на спора в мача сложи Орловски, който получи хубаво подаване от Аврамов, напредна, преодоля стража на домакините и се разписа за крайното 2:0. Петричани нямаше как да се противопоставят на своя съперник, след като в 60-та минута останаха с човек по-малко, след втори жълт и респективно червен картон на Росен Пътников.

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...