06.02.2020 12:32

Лазаров на 2-ри пореден 1/4-финал в Анталия

Видян 1222 пъти | Коментари 0

Александър Лазаров се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд от 15 хиляди долара.

Поставеният под номер 8 Лазаров победи испанеца Давид Санчис с 6:1, 7:6(4) за 106 минути, предава Gong.bg.

Националът на България за Купа "Дейвис" доминираше в първия сет, а във втория навакса изоставане от 3:5 гейма, а в последвалия тайбрек той поведе с 5:2 точки и не допусна обрат.

Лазаров си осигури 2 точки за световната ранглиста и 438 долара, а следващият му съперник ще бъде четвъртият в схемата Рикардо Бонадио от Италия.

По-късно днес той и турчина Туна Алтуна, поставени под номер 2, ще изиграят мача си от първия кръг на двойки срещу аржентинеца Хуан Пабло Пас и италианеца Лука Превосто.

Снимка: Getty Images

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?