08.11.2019 09:05

Еспаньол разгроми Лудогорец с 6:0

Видян 1265 пъти | Коментари 0

Кошмар за Лудогорец при визитата на испанския Еспаньол. Това стана в среща от Група "Н" на Лига Европа, в която "папагалчетата" нанесоха кошмарна загуба с 6:0 на родния шампион.

В този мач "орлите" доиграха мача с 9 души, след като в 11-ата минута Форстър получи директен червен картон, а в 34-ата Горалски получи втори жълт и също червен.

Мелендо откри за домакините в 4-ата минута, а в 19-ата Луис Лопес удвои аванса на Еспаньол. За класическия резултат точен бе Варгас от дузпа в 36-ата минута.

Кампусано в 51-ата минута покачи на 4:0, а домакините нанизаха още две попадения чрез Педроса и Перейра в 73-ата и 76-ата минути.

След този мач испанците се класират за директните елиминации на турнира, а "орлите" са втори в групата с актив от 6 точки.

Снимка: Getty Images