22.08.2019 13:16

Победи за Лазаров и Донев в Куртя де Арджеш

Видян 1321 пъти | Коментари 0

Александър Лазаров и Габриел Донев се класираха за третия кръг на турнира по тенис за мъже в Куртя де Арджеш, Румъния.

Лазаров, поставен под номер 3 в схемата, победи с 6:4, 6:0 представителя на домакините и квалификант Богдан Павел. Българинът спечели по три пробива във всеки сет, а във втория не позволи на румънеца да стигне дори до шанс за такъв.

Мачът приключи за час и 19 минути, а следващият съперник на един от фаворитите за трофея е петият в схемата Симоне Ронкали от Италия.

В потока на Лазаров е и Донев, който по-рано през деня се наложи с 6:4, 6:2 над румънеца Александру Василе Маноле за час и 27 минути.

Следващият съперник на Донев е лидерът в схемата Ернан Казанова.

Снимка: Getty images

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...