12.08.2019 12:25

Страсбург с лош старт в първенството преди реванша с Локо Пд

Видян 1020 пъти | Коментари 0

Елитният френски Страсбург стартира с реми в първенството на страната. Тимът, който се изправи срещу българския Локомотив Пловдив в квалификациите за Лига Европа, направи 1:1 у дома срещу Метц.

Адриен Томасон откри резултата за домакините в 21-ата минута на срещата, но Хабиб Диало възстанови равенството с попадение две минути след старта на второто полувреме. Така двата тима стартираха с актив от по 1 точка.

В четвъртък Страсбург приема смърфовете от 21:30 часа в реванша от 3-ия квалификационен кръг в турнира Лига Европа след минимална победа с 1:0 от Пловдив.

Снимка: Getty images

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.