08.08.2019 11:25

Еден Азар с първия си гол за Реал

Видян 367 пъти | Коментари 0
Реал (Мадрид) постигна успех при гостуването си над Ред Бул (Залцбург) с 1:0 в приятелска среща. Единственото попадение отбеляза Еден Азар, който се разписа за първи път с екипа на новия си клуб, след като дойде от Челси.
В 19-ата минута Азар с мощен шут извън наказателното поле прати топката в мрежата на Залцбург. До края на полувремето Минамото пропусна страхотна възможност за австрийците. Еден Азар можеше да вкара втори гол, но не успя, останал сам срещу вратаря.
След почивката Реал имаше инициативата, но до нов гол не се стигна, въпреки много промени в състава на Ред бул.
Снимка: БГНЕС

БТВ Синема 15 септември 21:00ч.

Странният случай с Бенджамин Бътън

Режисьор: Дейвид Финчър
В ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Джейсън Флеминг, Елиас Котеас, Джаред Харис и др.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!