08.03.2009 18:33

Индзаги затвърди Милан на третото място в Серия "А"

Видян 2491 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 5.0000

Футболистите на Милан и в частност Фелипо Индзаги са на път да спасят работата на наставника си Карло Анчелоти след като победиха с 3:0 Аталанта и се затвърдиха на третата позиция в Серия "А".

И трите гола за "росонерите" отбеляза блестящия в този двубой Фелипо Индзаги. В 7-та минута на срещата Янкуловски от ляво намери Индзаги около точката на дузпата, който с левия крак откри резултата. Втория си гол Индзаги отбеляза в в 72-та минута, след като получи отличен извеждащ пас от Пато. Класическото измерение на победата на тима си Фелипо Индзаги оформи само две минути по-късно, като завърши подобаващо пробив на Дзамброта от ляво. Милан са на трето място с 51 точки, с четири повече от четвъртия Фиорентина. Аталанта са 10-ти с 36 точки, припомня БГНЕС.

Другите мачове от кръга: Болоня - Сампдория 3:0, Катания - Сиена 0:3, Киево - Каляри 1:1, Фиорентина - Палермо 0:2, Лече - Реджина 0:0, Наполи - Лацио 0:2.

бТВ Синема 31 март 21:00ч.