08.03.2009 13:23

Писаро аут за Арсенал, Рома се издъни вкъщи срещу Удинезе

Видян 1557 пъти | Коментари 0

Отборът на Рома загуби Давид Писаро за реванша от Шампионската лига с Арсенал, а днес направи с десет човека домакинско 1:1 с отбора на Удинезе в среща от Серия А, предаде БГНЕС.

Наставникът на Рома Лучано Спалети се надяваше на хубав подарък за своя 50-ти рожден ден срещу бившия си тим, но неговите момчета не успяха да победят "фриуланите". Фелипе изведе гостите напред в резултата с гол в 54-та минута, когато бразилеца засече с глава центриране на Антонио Ди Натале и оплете топката в мрежата на стража Дони. Рома успя да изравни в 61-та минута чрез своя голмайстор Мирко Вучинич, който влезе като резерва. Римляните нямаше как да спечелят двубоя, след като Даниеле Де Роси получи червен картон в 68-та минута и постави своя отбор в доста неизгодна ситуация.