08.03.2018 16:03

Ювентус обърна и елиминира Тотнъм

Видян 1102 пъти | Коментари 0

Отборът на Ювентус постигна победа с 2:1 при гостуването си на Тотнъм в осминафиналите на Шампионската лига. Така първенецът на Италия елиминира тима от Лондон с общ резултат от двете срещи 4:3. Първата среща в Торино бе завършила 2:2. В реванша на Уембли домакините поведоха с 1:0 с гол през първото полувреме. Само за три минути през втората част торинци успяха да обърнат развоя на срещата в своя полза.  Първо в 64-ата минута се разписа Гонсало Игуаин, а само няколко минути по-късно Пабло Дибала реализира победния гол в срещата. С основна заслуга за успеха на бианконерите бе и Джанлуиди Буфон. Легендарният страж спаси цели пет удара към своята врата.

В другата осминафинална среща Базел изненадващо победи като гост Манчестър Сити. Въпреки това с общ резултат 5:2 възпитаниците на Пеп Гуардиола се класираха за четвъртфиналите на най-престижната клубна надпревара. Другата седмица ще се изиграят и останалите 4 осминафинални срещи реванши.

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

Никаква, след 30 секунди всичко е готово.