31.01.2017 09:43

ЦСКА стигна до равенство 2:2 срещу Динамо

Видян 1069 пъти | Коментари 0

ЦСКА измъкна 2:2 с Динамо (Киев) в контролна среща в Марбея с гол от дузпа на Кирил Десподов с последния удар в мача. „Армейците” поведоха рано с попадение на Руи Педро след отлична атака, но Динамо обърна набързо с голове на Виталий Буялски и Дерлис Гонзалес в 36-ата и 38-ата минута. Густаво Кулма удари напречната греда от фаул, който трябваше да бъде дузпа в началото на втората част, но все пак Кирил Десподов спечели дузпа в добавеното време и с последния шут в мача изравни за крайното 2:2.

Това бе третата проверка за "армейците" на лагера в Испания след победата с 2:1 над Локомотив (Москва) и загубата с 2:4 от Рубин (Казан). Новото попълнение на „червените” Николай Бодуров направи дебют и игра през първото полувреме, но носеше вина за втория гол на Динамо и беше сменен от Божидар Чорбаджийски на почивката, предаде Фокус.