27.01.2017 13:16

Титла за Владимир Илиев и бронз за Красимир Анев в спринта при биатлонистите на Евро 2017

Видян 1765 пъти | Коментари 0

Владимир Илиев спечели европейската титла в мъжкия спринт на 10 километра при биатлонистите на Европейското първенство по биатлон за мъже и жени в Душники Здруй, Полша, съобщава сайтът на Международния съюз по биатлон.

Бронзовият медал остана за Красимир Анев.

Илиев направи един пропуск в двете си стрелби, като финишира с време от 24.26,9 минути.

Сребърният медал остана за Александър Логинов от Русия. Той остана на 4,9 секунди от Илиев.

Красимир Анев стигна до бронзовия медал в състезанието след безгрешна стрелба и изоставане от 16,7 секунди от шампиона Илиев.

За Анев това е втори медал на първенството след среброто в индивидуалния старт в първия ден на шампионата, предаде Фокус.