22.08.2016 09:38

Левски разгроми Славия с 4:0

Видян 3019 пъти | Коментари 0

Отборът на Левски разгроми Славия като гост на Националния стадион "Васил Левски“ с 4:0 в мач от четвъртия кръг на Първа професионална лига. Това е втора поредна победа за "сините“ след успеха над Лудогорец в предишния кръг. Левски вече е с 8 точки след две победи и два хикса.

Тимът на Славия пък инкасира четвърта поредна загуба от началото на сезона и няма записана точка, а това е най-слабото начало за отбора от 58 години насам.

За Левски силен мач направи Бабатунде Адениджи, който се отчете с гол и асистенция. В 21-ата минута за 1:0 вкара Антонио Аниете, Адениджи покачи на 2:0 в 41-ата. Третият гол бе дело на Георги Костадинов след технично изпълнение в 62-ата минута, а в 82-ата се разписа Божидар Краев след асистенция на Венци Христов.