09.06.2016 11:32

Португалия вкара 7 гола на Естония в контролна среща преди Европейското

Видян 1692 пъти | Коментари 0

Кристиано Роналдо отбеляза два гола при победата на Португалия над Естония със 7:0 в контролна среща преди Евро 2016. Звездата на тима откри резултата след удар с глава в 36-ата, а в 45-ата минута се разписа отново и увеличи своя рекорд от попадения за националния отбор на 58. Роналдо има 126 мача за Португалия и изостава на една среща от рекорда на Луиш Фиго.

Капитанът на португалския тим е възстановен от мускулната контузия, от която се оплакваше, но беше сменен на почивката на двубоя. Рикардо Куарешма също отбеляза два гола, а по едно попадение добавиха Данило и Едер. Карол Мец от тима на Естония си вкара автогол в 61-ата минута. Куарешма се отличи и с три асистенции.

Португалия ще изиграе първия си мач на Евро 2016 на 14-и юни в Сент Етиен, а съперник е Исландия. В група "F" са още отборите на Унгария и Австрия.