08.04.2010 08:55

Меси отпра четири на Арсенал

Видян 1948 пъти | Коментари 0

С голово шоу на Лионел Меси Барселона победи Арсенал с 4:1 у дома и с общ резултат 6:3 се класира за полуфиналите на Шампионската лига. И четирите попадения в мрежата на топчиите бяха дело на гениалния аржентинец, който бе сравнен с великия си сънародник Марадона. Меси опъна мрежата на Алмуния в 20-ата, 37-ата, 41-ата и 88-ата минута. Головата фиеста откри Никлас Бендтнер от Арсенал в 18-ата минута, когато излезе очи в очи с Валдес и го преодоля. Това явно нервира Меси, който подминаваше защитата на англичаните като тренировъчни колчета.

В другата четвъртфинална среща Интер победи като гост ЦСКА Москва с 1:0. Единственото попадение вкара изгоненият от Реал Мадрид холандец Уесли Снайдер. Халфът прати топката в мрежата след заучено положение от пряк свободен удар. Така Жозе Моуриньо изведе нерадзурите до полуфинал за пръв път от 2003 г. В последната крачка преди финала Барселона и Интер ще излязат в директен спор.

- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!