24.03.2009 08:29

Беласица надви Миньор с 3:0

Видян 1170 пъти | Коментари 0

Пред около 1200 зрители Миньор Перник падна от Беласица на в мач от 19-я кръг на „А”-група, предаде БГНЕС.

Мачът започна с минута мълчание в памет на изпълнителния директор на тима Пламен Първанов. Първото полувреме протече равностойно, като футболисти и от двата тима получиха жълт картон, а главния съдя на срещата Станислав Тодоров дори пропусна да покаже червен картон на Виктор Софрониев, който извърши грубо нарушение. Първият гол в мача падна в 49-та минута и бе дело на Преслав Йорданов след изпълнение на корнер. Минути по-късно в 54-та минута отново той направи резултата 2:0 в полза на Беласица, а в 75-та минута Бикай оформи и крайният резултат 3:0.