14.10.2018 09:10

Трета поредна победа за България в Лигата на нациите

Видян 1268 пъти | Коментари 0

Българският национален отбор по футбол постигна трета поредна победа в турнира Лигата на нациите. Възпитаниците на Петър Хубчев успяха да обърнат коравия тим на Кипър и стигнаха до крайния успех с 2:1. Срещата се игра пред близо 10 хиляди зрители на националния стадион Васил Левски.  В 41-ата минут на срещата гостите поведоха, но след две попадения през втората част, дело на Кирил Десподов и Тодор Неделев националните ни стигнаха до крайния успех. С третата си победа в новия турнир на УЕФА родните лъвове поведоха в класирането в своята група. Във вторник предстой най-важният мач за българите, когато гостуваме на Норвегия.

Снимка: БГНЕС

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?