24.06.2018 09:06

Германия победи Швеция с 2:1 в Сочи

Видян 849 пъти | Коментари 0
 Германия победи Швеция с 2:1 в мач от втори кръг на Група F на Мондиала в Русия. На стадион Фишт в Сочи Голмайстор за шведите стана Ола Тойвонен в 32-ата минута, а Марко Ройс изравни веднага след почивката, предаде Фокус. В последните секунди на добавеното време Тони Кроос отбеляза победния гол за Германия. В тази група Мексико победи Корея с 2:1 и с 6 точки е едноличен лидер в групата. На второ място вече е Германия с три точки, колкото има и Швеция.

По-рано  Белгия победи Тунис с 5:2 в мач от Група G. Така белгийците с 6 точки от два мача са лидери в групата, преди изиграването на другия мач Англия – Панама, утре от 15:00 часа.

бТВ Синема 19 декември 23:00ч.